22 maja 2026 roku odbył się II etap konkursu „Orły Powiatu” z języka niemieckiego. W konkursie wzięło udział 15 uczniów ze szkół ponadpodstawowych z powiatu skarżyskiego.
W imprezie uczestniczyło trzech uczniów z ZST w Skarżysku-Kamiennej. Uczniowie z naszej szkoły zostali finalistami II etapu.
Kamil Zaręba z klasy 1 TE (z punktacją 90/93) zajął I miejsce,  a Maciej Kowalczyk z klasy 4 TP zdobył III miejsce i uzyskał 87 punktów.
Finalistom konkursu Orły Powiatu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.