Uczniowie Technika na spływie kajakowym

Uczniowie Technika na spływie kajakowym

Tradycyjnie jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej brali udział w spływie kajakowym. Tym razem był to spływ po Pilicy w którym uczestniczyli uczniowie klasy 1TF- technik fototechnik, 1TB i 2TB- technik budownictwa oraz 2TI- technik informatyk pod opieką nauczycieli: ks. Marcina Marchewki, Anny Kowalik, Zbigniewa Sitkiewicza i Jacka Bryzika. Wszyscy uczniowie bardzo miło spędzili czas. Po 3-godzinnym spływie kajakowym odbyło się ognisko, a następnie w drodze powrotnej przystanek w ukochanym przez uczniów McDonaldzie. Zadowolone miny uczestników świadczą o tym, że zabawa była udana. Po wakacjach zapraszamy kolejnych chętnych uczniów, na kolejny spływ kajakowy. Zdjęcia: Weronika Nowak i Klaudia Kucharska z klasy 1TF.

Zobacz album ze zdjęciami

Film ze spływu kajakowego Dariusza Maciejewskiego z klasy 2TI.

Zobacz film