Pola Nadziei w Zespole Szkół Technicznych

Pola Nadziei w Zespole Szkół Technicznych

Dziś w Zespole Szkół Technicznych im. Armii Krajowej w Skarżysku-Kamiennej odbyło się sadzenie żonkili w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Pola Nadziei”. Dyrektor Szkoły Janusz Maciejewski wraz z wolontariuszami z Samorządu Szkolnego oraz ich opiekunami p. Pawłem Kartasińskim i p. Jackiem Bryzikiem zasadzili 200 sztuk sadzonek na terenie szkoły. Ta akcja jest wyrazem solidarności z cierpiącymi. Wiosną kwiaty, które zakwitną, zostaną ścięte, wolontariusze będą je rozdawać przechodnią, prosząc o datki na potrzeby Skarżyskiego Hospicjum. Ta akcja charytatywna odbyła się dzięki współpracy szkoły z Towarzystwem Przyjaciół Chorych w Skarżysku-Kamiennej. W sadzeniu żonkili uczestniczyli uczniowie technikum fototechnicznego, technikum elektrycznego, technikum elektronicznego, technikum informatycznego oraz technikum budowlanego. Zdjęcia: Dorota Żak z kl. 1TF technikum fototechnicznego i Dariusz Maciejewski kl. 2TI technikum informatycznego.